ERZ-V20R221
Číslo produktu DigiKey
P7323-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ERZ-V20R221
Popis
VARISTOR 220V 10KA DISC 21.5MM
Podrobný popis
220 V 10 kA Varistor 1 Obvod Průchozí otvor Disk 21,5mm
Kategorie
Napětí varistoru (max)
242 V
Nárazový proud
10 kA
Řada
Energie
155J
Kapacita při kmitočtu
1600 pF @ 1 kHz
Maximální střídavé napětí
140 V
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Maximální stejnosměrné napětí
180 V
Napětí varistoru (min)
198 V
Pouzdro
Disk 21,5mm
Napětí varistoru (typické)
220 V