ERZ-V10D511
Číslo produktu DigiKey
P7211-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ERZ-V10D511
Popis
VARISTOR 510V 3.5KA DISC 10MM
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
510 V 3.5 kA Varistor 1 Obvod Průchozí otvor Disk 10mm
Kategorie
Napětí varistoru (max)
561 V
Výrobce
Panasonic Industry
Nárazový proud
3.5 kA
Řada
Energie
92J
Balení
Hromadné balení
Počet obvodů
1
Stav součásti
Aktivní
Kapacita při kmitočtu
210 pF @ 1 kHz
Maximální střídavé napětí
320 V
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Maximální stejnosměrné napětí
410 V
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí varistoru (min)
459 V
Pouzdro
Disk 10mm
Napětí varistoru (typické)
510 V