ERJ-UP6J122V
Číslo produktu DigiKey
10-ERJ-UP6J122VTR-ND - Páska a cívka (TR)
10-ERJ-UP6J122VCT-ND - Řezaná páska (CT)
10-ERJ-UP6J122VDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ERJ-UP6J122V
Popis
RES 1.2K OHM 5% 1/2W 0805
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1.2 kOhms ±5% 0,5W, 1/2W Čipový odpor 0805 (2012 metrický) Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200, Odolávající impulzům Silná fólie
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ERJ-UP6J122V Modely
Kategorie
Vlastnosti
Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200, Odolávající impulzům
Mfr
Teplotní koeficient
±200ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,028" (0,70mm)