ERJ-PA3F10R0V
Číslo produktu DigiKey
P10.00BYTR-ND - Páska a cívka (TR)
P10.00BYCT-ND - Řezaná páska (CT)
P10.00BYDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ERJ-PA3F10R0V
Popis
RES SMD 10 OHM 1% 1/3W 0603
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 Ohms ±1% 0,333W, 1/3W Čipový odpor 0603 (1608 metrický) Automobilový AEC-Q200, Odolávající impulzům Silná fólie
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ERJ-PA3F10R0V Modely
Kategorie
Vlastnosti
Automobilový AEC-Q200, Odolávající impulzům
Mfr
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,022" (0,55mm)