ERJ-PA2F1002X
Číslo produktu DigiKey
P17230TR-ND - Páska a cívka (TR)
P17230CT-ND - Řezaná páska (CT)
P17230DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ERJ-PA2F1002X
Popis
RES 10K OHM 1% 1/5W 0402
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 kOhms ±1% 0,2W, 1/5W Čipový odpor 0402 (1005 metrický) Automobilový AEC-Q200, Odolávající impulzům Silná fólie
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ERJ-PA2F1002X Modely
Kategorie
Vlastnosti
Automobilový AEC-Q200, Odolávající impulzům
Mfr
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0402 (1005 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,016" (0,40mm)