ERJ-6DQF2R7V
Číslo produktu DigiKey
P19278TR-ND - Páska a cívka (TR)
P19278CT-ND - Řezaná páska (CT)
P19278DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ERJ-6DQF2R7V
Popis
RES 2.7 OHM 1% 1/2W 0805
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2.7 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Čipový odpor 0805 (2012 metrický) Automobilový AEC-Q200, Snímání proudu Silná fólie
Modely EDA/CAD
ERJ-6DQF2R7V Modely
Kategorie
Vlastnosti
Automobilový AEC-Q200, Snímání proudu
Mfr
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,028" (0,70mm)