ERJ-3EKF2002V
Číslo produktu DigiKey
P20.0KHTR-ND - Páska a cívka (TR)
P20.0KHCT-ND - Řezaná páska (CT)
P20.0KHDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ERJ-3EKF2002V
Popis
RES SMD 20K OHM 1% 1/10W 0603
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
20 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Čipový odpor 0603 (1608 metrický) Automobilový AEC-Q200 Silná fólie
Modely EDA/CAD
ERJ-3EKF2002V Modely
Kategorie
Vlastnosti
Automobilový AEC-Q200
Mfr
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,022" (0,55mm)