ERJ-1GNF8063C
Číslo produktu DigiKey
P123167TR-ND - Páska a cívka (TR)
P123167CT-ND - Řezaná páska (CT)
P123167DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ERJ-1GNF8063C
Popis
RES SMD 806K OHM 1% 1/20W 0201
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
806 kOhms ±1% 0,05W, 1/20W Čipový odpor 0201 (0603 metrický) Silná fólie
Modely EDA/CAD
ERJ-1GNF8063C Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
±200ppm/°C
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Řada
Pouzdro
0201 (0603 metrický)
Velikost / rozměry
0,024" D x 0,012" Š (0,60mm x 0,30mm)
Odpor
Výška při usazení (max)
0,010" (0,26mm)