ERA-8PEB3003V
Číslo produktu DigiKey
10-ERA-8PEB3003VTR-ND - Páska a cívka (TR)
10-ERA-8PEB3003VCT-ND - Řezaná páska (CT)
10-ERA-8PEB3003VDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ERA-8PEB3003V
Popis
RES 300K OHM 0.1% 1/4W 1206
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
300 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Čipový odpor 1206 (3216 metrický) Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200, Vysokonapěťový Tenkofilmový
Kategorie
Vlastnosti
Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200, Vysokonapěťový
Mfr
Teplotní koeficient
±25ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
1206 (3216 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,026" (0,65mm)