ERA-8PEB3003V | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | ERA-8PEB3003V |
Popis | RES 300K OHM 0.1% 1/4W 1206 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 12 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 300 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Čipový odpor 1206 (3216 metrický) Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200, Vysokonapěťový Tenkofilmový |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Vlastnosti Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200, Vysokonapěťový |
Mfr | Teplotní koeficient ±25ppm/°C |
Řada | Provozní teplota -55°C ~ 155°C |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Pouzdro 1206 (3216 metrický) |
Stav součásti Aktivní | Dodávaná velikost pouzdra |
Odpor | Velikost / rozměry 0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm) |
Tolerance | Výška při usazení (max) 0,026" (0,65mm) |