EEU-FR1H101B
Číslo produktu DigiKey
P15369CT-ND - Řezaná páska (CT)
P15369TB-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EEU-FR1H101B
Popis
CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL TH
Podrobný popis
100 µF 50 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 6000h při 105°C
Modely EDA/CAD
EEU-FR1H101B Modely
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
609 mA @ 120 Hz
Řada
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
870 mA @ 100 kHz
Balení
Řezaná páska (CT)
Páska a krabice (TB)
Impedance
61 mOhms
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,512" (13,00mm)
Jmenovité napětí
50 V
Způsob montáže
Životnost při teplotě
6000h při 105°C
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C