EEU-FP1V511B
Číslo produktu DigiKey
P123959CT-ND - Řezaná páska (CT)
P123959TB-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EEU-FP1V511B
Popis
CAP ALUM 510UF 20% 35V RADIAL TH
Podrobný popis
510 µF 35 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 68mOhm při 100kHz 4000h při 105°C
Modely EDA/CAD
EEU-FP1V511B Modely
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
1.625 A @ 120 Hz
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
2.5 A @ 100 kHz
Kapacita
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,394" prům. (10,00mm)
Jmenovité napětí
35 V
Výška při usazení (max)
0,689" (17,50mm)
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
68mOhm při 100kHz
Způsob montáže
Životnost při teplotě
4000h při 105°C
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C