EEU-FP1E202B
Číslo produktu DigiKey
P123958CT-ND - Řezaná páska (CT)
P123958TB-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EEU-FP1E202B
Popis
CAP ALUM 2000UF 20% 25V RADIAL
Podrobný popis
2000 µF 25 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 30mOhm při 100kHz 5000h při 105°C
Modely EDA/CAD
EEU-FP1E202B Modely
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
2.6 A @ 120 Hz
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
4 A @ 100 kHz
Kapacita
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,492" prům. (12,50mm)
Jmenovité napětí
25 V
Výška při usazení (max)
1,063" (27,00mm)
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
30mOhm při 100kHz
Způsob montáže
Životnost při teplotě
5000h při 105°C
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C