EEU-FP1E152B
Číslo produktu DigiKey
P123957CT-ND - Řezaná páska (CT)
P123957TB-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EEU-FP1E152B
Popis
CAP ALUM 1500UF 20% 25V RADIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
31 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1500 µF 25 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 38mOhm při 100kHz 5000h při 105°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
EEU-FP1E152B Modely
Kategorie
Polarizace
Polární
Mfr
Stupeň ochrany
Řada
Aplikace
Balení
Řezaná páska (CT)
Páska a krabice (TB)
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
2.1125 A @ 120 Hz
Stav součásti
Aktivní
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
3.25 A @ 100 kHz
Kapacita
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,492" prům. (12,50mm)
Jmenovité napětí
25 V
Výška při usazení (max)
0,866" (22,00mm)
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
38mOhm při 100kHz
Způsob montáže
Životnost při teplotě
5000h při 105°C
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C