EEU-FM1E221
Číslo produktu DigiKey
P12383-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EEU-FM1E221
Popis
CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL TH
Podrobný popis
220 µF 25 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 3000h při 105°C
Modely EDA/CAD
EEU-FM1E221 Modely
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
665 mA @ 120 Hz
Řada
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
950 mA @ 100 kHz
Balení
Hromadné balení
Impedance
56 mOhms
Rozteč přívodů
0,138" (3,50mm)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,512" (13,00mm)
Jmenovité napětí
25 V
Způsob montáže
Životnost při teplotě
3000h při 105°C
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C