EEU-FC1C221BJ
Číslo produktu DigiKey
10-EEU-FC1C221BJCT-ND - Řezaná páska (CT)
10-EEU-FC1C221BJTB-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EEU-FC1C221BJ
Popis
CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL TH
Podrobný popis
220 µF 16 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 2000h při 105°C
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
360.8 mA @ 120 Hz
Balení
Řezaná páska (CT)
Páska a krabice (TB)
Impedance
117 mOhms
Rozteč přívodů
0,138" (3,50mm)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,492" (12,50mm)
Jmenovité napětí
16 V
Způsob montáže
Životnost při teplotě
2000h při 105°C
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C