EEU-FC1C221
Číslo produktu DigiKey
P11199-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EEU-FC1C221
Popis
CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL TH
Standardní dodací lhůta výrobce
31 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
220 µF 16 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 2000h při 105°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
EEU-FC1C221 Modely
Kategorie
Stupeň ochrany
Mfr
Aplikace
Řada
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
360.8 mA @ 120 Hz
Balení
Hromadné balení
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
555 mA @ 100 kHz
Stav součásti
Aktivní
Impedance
117 mOhms
Kapacita
Rozteč přívodů
0,138" (3,50mm)
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Jmenovité napětí
16 V
Výška při usazení (max)
0,453" (11,50mm)
Životnost při teplotě
2000h při 105°C
Způsob montáže
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C