EEH-ZS1H221P
Číslo produktu DigiKey
P124104TR-ND - Páska a cívka (TR)
P124104CT-ND - Řezaná páska (CT)
P124104DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EEH-ZS1H221P
Popis
CAP ALUMHYB 220UF 20% 50V SMD
Podrobný popis
220 µF 50 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 13mOhm 4000h při 125°C
Modely EDA/CAD
EEH-ZS1H221P Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
555 mA @ 100 Hz
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
3.7 A @ 100 kHz
Velikost / rozměry
0,394" prům. (10,00mm)
Kapacita
220 µF
Výška při usazení (max)
0,661" (16,80mm)
Tolerance
±20%
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,406" D x 0,406" Š (10,30mm x 10,30mm)
Jmenovité napětí
50 V
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
13mOhm
Životnost při teplotě
4000h při 125°C