EEH-ZS1E561P
Číslo produktu DigiKey
P124102TR-ND - Páska a cívka (TR)
P124102CT-ND - Řezaná páska (CT)
P124102DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EEH-ZS1E561P
Popis
CAP ALUMHYB 560UF 20% 25V SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
560 µF 25 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 11mOhm 4000h při 125°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
EEH-ZS1E561P Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Výrobce
Panasonic Industry
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Řada
Aplikace
Automobilový průmysl
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
600 mA @ 100 Hz
Stav součásti
Aktivní
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
4 A @ 100 kHz
Typ
Hybridní
Velikost / rozměry
0,394" prům. (10,00mm)
Kapacita
560 µF
Výška při usazení (max)
0,661" (16,80mm)
Tolerance
±20%
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,406" D x 0,406" Š (10,30mm x 10,30mm)
Jmenovité napětí
25 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
11mOhm
Pouzdro
Radiální, Krabice - SMD
Životnost při teplotě
4000h při 125°C