EEH-ZK1V560P
Číslo produktu DigiKey
P121400TR-ND - Páska a cívka (TR)
P121400CT-ND - Řezaná páska (CT)
P121400DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EEH-ZK1V560P
Popis
CAP ALUM HYBRID 56UF 20% 35V SMD
Podrobný popis
56 µF 35 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 60mOhm 4000h při 125°C
Modely EDA/CAD
EEH-ZK1V560P Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
180 mA @ 100 Hz
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
1.2 A @ 100 kHz
Velikost / rozměry
0,248" prům. (6,30mm)
Kapacita
56 µF
Výška při usazení (max)
0,240" (6,10mm)
Tolerance
±20%
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,260" D x 0,260" Š (6,60mm x 6,60mm)
Jmenovité napětí
35 V
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
60mOhm
Životnost při teplotě
4000h při 125°C