EEH-ZK1V330R
Číslo produktu DigiKey
P121399TR-ND - Páska a cívka (TR)
P121399CT-ND - Řezaná páska (CT)
P121399DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EEH-ZK1V330R
Popis
CAP ALUM HYBRID 33UF 20% 35V SMD
Podrobný popis
33 µF 35 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 100mOhm 4000h při 125°C
Modely EDA/CAD
EEH-ZK1V330R Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
112.5 mA @ 100 Hz
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
750 mA @ 100 kHz
Velikost / rozměry
0,197" prům. (5,00mm)
Kapacita
33 µF
Výška při usazení (max)
0,240" (6,10mm)
Tolerance
±20%
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,209" D x 0,209" Š (5,30mm x 5,30mm)
Jmenovité napětí
35 V
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
100mOhm
Životnost při teplotě
4000h při 125°C