EEH-ZK1E680P
Číslo produktu DigiKey
P121395TR-ND - Páska a cívka (TR)
P121395CT-ND - Řezaná páska (CT)
P121395DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EEH-ZK1E680P
Popis
CAP ALUM HYBRID 68UF 20% 25V SMD
Podrobný popis
68 µF 25 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 50mOhm 4000h při 125°C
Modely EDA/CAD
EEH-ZK1E680P Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
195 mA @ 100 Hz
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
1.3 A @ 100 kHz
Velikost / rozměry
0,248" prům. (6,30mm)
Kapacita
68 µF
Výška při usazení (max)
0,240" (6,10mm)
Tolerance
±20%
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,260" D x 0,260" Š (6,60mm x 6,60mm)
Jmenovité napětí
25 V
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
50mOhm
Životnost při teplotě
4000h při 125°C