EEH-ZA1H100R
Číslo produktu DigiKey
10-EEH-ZA1H100RTR-ND - Páska a cívka (TR)
10-EEH-ZA1H100RCT-ND - Řezaná páska (CT)
10-EEH-ZA1H100RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EEH-ZA1H100R
Popis
CAP ALUM HYBRID 10UF 20% 50V SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 µF 50 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 120mOhm 10000h při 105°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
EEH-ZA1H100R Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Výrobce
Panasonic Industry
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Řada
Aplikace
Automobilový průmysl
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
75 mA @ 100 Hz
Stav součásti
Aktivní
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
750 mA @ 100 kHz
Typ
Hybridní
Velikost / rozměry
0,197" prům. (5,00mm)
Kapacita
10 µF
Výška při usazení (max)
0,240" (6,10mm)
Tolerance
±20%
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,209" D x 0,209" Š (5,30mm x 5,30mm)
Jmenovité napětí
50 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
120mOhm
Pouzdro
Radiální, Krabice - SMD
Životnost při teplotě
10000h při 105°C