EEF-CX1A470R
Číslo produktu DigiKey
P16809-2-ND - Páska a cívka (TR)
P16809-1-ND - Řezaná páska (CT)
P16809-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EEF-CX1A470R
Popis
CAP ALUM POLY 47UF 20% 10V SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
47 µF 10 V Hliníkové polymerové kondenzátory 2917 (7343 metrický) 40mOhm 2000h při 105°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
EEF-CX1A470R Modely
Kategorie
Životnost při teplotě
2000h při 105°C
Výrobce
Panasonic Industry
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Řada
Aplikace
Univerzální
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
3.2 A @ 100 kHz
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Velikost / rozměry
0,287" D x 0,169" Š (7,30mm x 4,30mm)
Typ
Polymer
Výška při usazení (max)
0,075" (1,90mm)
Kapacita
47 µF
Způsob montáže
Montáž na povrch
Tolerance
±20%
Pouzdro
2917 (7343 metrický)
Jmenovité napětí
10 V
Základní číslo produktu
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
40mOhm