EEF-CS1C220R
Číslo produktu DigiKey
P16802-2-ND - Páska a cívka (TR)
P16802-1-ND - Řezaná páska (CT)
P16802-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EEF-CS1C220R
Popis
CAP ALUM POLY 22UF 20% 16V SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
22 µF 16 V Hliníkové polymerové kondenzátory 2917 (7343 metrický) 40mOhm 2000h při 105°C
Modely EDA/CAD
EEF-CS1C220R Modely
Kategorie
Životnost při teplotě
2000h při 105°C
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
3.2 A @ 100 kHz
Velikost / rozměry
0,287" D x 0,169" Š (7,30mm x 4,30mm)
Výška při usazení (max)
0,047" (1,20mm)
Kapacita
22 µF
Tolerance
±20%
Jmenovité napětí
16 V
Základní číslo produktu
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
40mOhm