EEF-CS1C150R | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | EEF-CS1C150R |
Popis | CAP ALUM POLY 15UF 20% 16V SMD |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 15 µF 16 V Hliníkové polymerové kondenzátory 2917 (7343 metrický) 40mOhm 2000h při 105°C |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | EEF-CS1C150R Modely |
Kategorie | Životnost při teplotě 2000h při 105°C |
Výrobce Panasonic Industry | Provozní teplota -55°C ~ 105°C |
Řada | Aplikace Univerzální |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Zvlněný proud při vysokém kmitočtu 3.2 A @ 100 kHz |
Stav součásti Není určeno pro nové konstrukce | Velikost / rozměry 0,287" D x 0,169" Š (7,30mm x 4,30mm) |
Typ Polymer | Výška při usazení (max) 0,047" (1,20mm) |
Kapacita 15 µF | Způsob montáže Montáž na povrch |
Tolerance ±20% | Pouzdro 2917 (7343 metrický) |
Jmenovité napětí 16 V | Základní číslo produktu |
Ekvivalentní sériový odpor (ESR) 40mOhm |