EEE-HD1C470AP
Číslo produktu DigiKey
PCE4951TR-ND - Páska a cívka (TR)
PCE4951CT-ND - Řezaná páska (CT)
PCE4951DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EEE-HD1C470AP
Popis
CAP ALUM 47UF 20% 16V SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
31 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
47 µF 16 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 5000h při 105°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
EEE-HD1C470AP Modely
Kategorie
Stupeň ochrany
Mfr
Aplikace
Řada
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
70 mA @ 120 Hz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
119 mA @ 10 kHz
Stav součásti
Aktivní
Impedance
4 Ohms
Kapacita
Velikost / rozměry
0,248" prům. (6,30mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,228" (5,80mm)
Jmenovité napětí
16 V
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,260" D x 0,260" Š (6,60mm x 6,60mm)
Životnost při teplotě
5000h při 105°C
Způsob montáže
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C