EEE-FT1V681UP
Číslo produktu DigiKey
P122430TR-ND - Páska a cívka (TR)
P122430CT-ND - Řezaná páska (CT)
P122430DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EEE-FT1V681UP
Popis
CAP ALUM 680UF 20% 35V SMD
Podrobný popis
680 µF 35 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 60mOhm při 100kHz 2000h při 105°C
Modely EDA/CAD
EEE-FT1V681UP Modely
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
833 mA @ 120 Hz
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
1.19 A @ 100 kHz
Kapacita
Velikost / rozměry
0,394" prům. (10,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,413" (10,50mm)
Jmenovité napětí
35 V
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,406" D x 0,406" Š (10,30mm x 10,30mm)
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
60mOhm při 100kHz
Způsob montáže
Životnost při teplotě
2000h při 105°C
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C