EEE-FT1E330AR
Číslo produktu DigiKey
PCE5004TR-ND - Páska a cívka (TR)
PCE5004CT-ND - Řezaná páska (CT)
PCE5004DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EEE-FT1E330AR
Popis
CAP ALUM 33UF 20% 25V SMD
Podrobný popis
33 µF 25 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 850mOhm při 100kHz 2000h při 105°C
Modely EDA/CAD
EEE-FT1E330AR Modely
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
104 mA @ 120 Hz
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
160 mA @ 100 kHz
Kapacita
Velikost / rozměry
0,157" prům. (4,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,240" (6,10mm)
Jmenovité napětí
25 V
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,169" D x 0,169" Š (4,30mm x 4,30mm)
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
850mOhm při 100kHz
Způsob montáže
Životnost při teplotě
2000h při 105°C
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C