EEE-FT1A151AR
Číslo produktu DigiKey
P15082TR-ND - Páska a cívka (TR)
P15082CT-ND - Řezaná páska (CT)
P15082DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EEE-FT1A151AR
Popis
CAP ALUM 150UF 20% 10V SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
31 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
150 µF 10 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 360mOhm při 100kHz 2000h při 105°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
EEE-FT1A151AR Modely
Kategorie
Polarizace
Polární
Mfr
Stupeň ochrany
Řada
Aplikace
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
156 mA @ 120 Hz
Stav součásti
Aktivní
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
240 mA @ 100 kHz
Kapacita
Velikost / rozměry
0,197" prům. (5,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,240" (6,10mm)
Jmenovité napětí
10 V
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,209" D x 0,209" Š (5,30mm x 5,30mm)
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
360mOhm při 100kHz
Způsob montáže
Životnost při teplotě
2000h při 105°C
Pouzdro
Radiální, Krabice - SMD
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C