EEE-FP1V220AR
Číslo produktu DigiKey
PCE4550TR-ND - Páska a cívka (TR)
PCE4550CT-ND - Řezaná páska (CT)
PCE4550DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EEE-FP1V220AR
Popis
CAP ALUM 22UF 20% 35V SMD
Podrobný popis
22 µF 35 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 360mOhm při 100kHz 2000h při 105°C
Modely EDA/CAD
EEE-FP1V220AR Modely
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
156 mA @ 120 Hz
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
240 mA @ 100 kHz
Kapacita
Velikost / rozměry
0,197" prům. (5,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,228" (5,80mm)
Jmenovité napětí
35 V
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,209" D x 0,209" Š (5,30mm x 5,30mm)
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
360mOhm při 100kHz
Způsob montáže
Životnost při teplotě
2000h při 105°C
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C