EEE-FP1E331AP
Číslo produktu DigiKey
PCE4439TR-ND - Páska a cívka (TR)
PCE4439CT-ND - Řezaná páska (CT)
PCE4439DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EEE-FP1E331AP
Popis
CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
31 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
330 µF 25 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 80mOhm při 100kHz 2000h při 105°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
EEE-FP1E331AP Modely
Kategorie
Polarizace
Polární
Mfr
Stupeň ochrany
Řada
Aplikace
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
552.5 mA @ 120 Hz
Stav součásti
Aktivní
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
850 mA @ 100 kHz
Kapacita
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,402" (10,20mm)
Jmenovité napětí
25 V
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,327" D x 0,327" Š (8,30mm x 8,30mm)
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
80mOhm při 100kHz
Způsob montáže
Životnost při teplotě
2000h při 105°C
Pouzdro
Radiální, Krabice - SMD
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C