EEE-FP1E330AP
Číslo produktu DigiKey
PCE4541TR-ND - Páska a cívka (TR)
PCE4541CT-ND - Řezaná páska (CT)
PCE4541DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EEE-FP1E330AP
Popis
CAP ALUM 33UF 20% 25V SMD
Podrobný popis
33 µF 25 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 260mOhm při 100kHz 2000h při 105°C
Modely EDA/CAD
EEE-FP1E330AP Modely
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
195 mA @ 120 Hz
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
300 mA @ 100 kHz
Kapacita
Velikost / rozměry
0,248" prům. (6,30mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,228" (5,80mm)
Jmenovité napětí
25 V
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,260" D x 0,260" Š (6,60mm x 6,60mm)
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
260mOhm při 100kHz
Způsob montáže
Životnost při teplotě
2000h při 105°C
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C