EEE-FN1C100R
Číslo produktu DigiKey
10-EEE-FN1C100RTR-ND - Páska a cívka (TR)
10-EEE-FN1C100RCT-ND - Řezaná páska (CT)
10-EEE-FN1C100RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EEE-FN1C100R
Popis
CAP ALUM 10UF 20% 16V SMD
Podrobný popis
10 µF 16 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 1,35Ohm při 100kHz 2000h při 105°C
Modely EDA/CAD
EEE-FN1C100R Modely
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
58.5 mA @ 120 Hz
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
90 mA @ 100 kHz
Kapacita
Velikost / rozměry
0,157" prům. (4,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,240" (6,10mm)
Jmenovité napětí
16 V
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,169" D x 0,169" Š (4,30mm x 4,30mm)
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
1,35Ohm při 100kHz
Způsob montáže
Životnost při teplotě
2000h při 105°C
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C