EEE-FN1A470UR
Číslo produktu DigiKey
10-EEE-FN1A470URTR-ND - Páska a cívka (TR)
10-EEE-FN1A470URCT-ND - Řezaná páska (CT)
10-EEE-FN1A470URDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EEE-FN1A470UR
Popis
CAP ALUM 47UF 20% 10V SMD
Podrobný popis
47 µF 10 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 1,35Ohm při 100kHz 2000h při 105°C
Modely EDA/CAD
EEE-FN1A470UR Modely
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
58.5 mA @ 120 Hz
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
90 mA @ 100 kHz
Kapacita
Velikost / rozměry
0,157" prům. (4,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,240" (6,10mm)
Jmenovité napětí
10 V
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,169" D x 0,169" Š (4,30mm x 4,30mm)
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
1,35Ohm při 100kHz
Způsob montáže
Životnost při teplotě
2000h při 105°C
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C