EEE-FK1V331P
Číslo produktu DigiKey
PCE3841TR-ND - Páska a cívka (TR)
PCE3841CT-ND - Řezaná páska (CT)
PCE3841DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EEE-FK1V331P
Popis
CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD
Podrobný popis
330 µF 35 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 2000h při 105°C
Modely EDA/CAD
EEE-FK1V331P Modely
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
637.5 mA @ 120 Hz
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
850 mA @ 100 kHz
Impedance
80 mOhms
Kapacita
Velikost / rozměry
0,394" prům. (10,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,413" (10,50mm)
Jmenovité napětí
35 V
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,406" D x 0,406" Š (10,30mm x 10,30mm)
Životnost při teplotě
2000h při 105°C
Způsob montáže
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C