EEE-FK1E331AP
Číslo produktu DigiKey
PCE4417TR-ND - Páska a cívka (TR)
PCE4417CT-ND - Řezaná páska (CT)
PCE4417DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EEE-FK1E331AP
Popis
CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD
Podrobný popis
330 µF 25 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 2000h při 105°C
Modely EDA/CAD
EEE-FK1E331AP Modely
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
390 mA @ 120 Hz
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
600 mA @ 100 kHz
Impedance
160 mOhms
Kapacita
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,413" (10,50mm)
Jmenovité napětí
25 V
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,327" D x 0,327" Š (8,30mm x 8,30mm)
Životnost při teplotě
2000h při 105°C
Způsob montáže
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C