EEE-FK1E220AR
Číslo produktu DigiKey
PCE4408TR-ND - Páska a cívka (TR)
PCE4408CT-ND - Řezaná páska (CT)
PCE4408DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EEE-FK1E220AR
Popis
CAP ALUM 22UF 20% 25V SMD
Podrobný popis
22 µF 25 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 2000h při 105°C
Modely EDA/CAD
EEE-FK1E220AR Modely
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
104 mA @ 120 Hz
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
160 mA @ 100 kHz
Impedance
700 mOhms
Kapacita
Velikost / rozměry
0,197" prům. (5,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,240" (6,10mm)
Jmenovité napětí
25 V
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,209" D x 0,209" Š (5,30mm x 5,30mm)
Životnost při teplotě
2000h při 105°C
Způsob montáže
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C