EEE-FK1E220AR
Číslo produktu DigiKey
PCE4408TR-ND - Páska a cívka (TR)
PCE4408CT-ND - Řezaná páska (CT)
PCE4408DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EEE-FK1E220AR
Popis
CAP ALUM 22UF 20% 25V SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
31 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
22 µF 25 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 2000h při 105°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
EEE-FK1E220AR Modely
Kategorie
Stupeň ochrany
Mfr
Aplikace
Řada
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
104 mA @ 120 Hz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
160 mA @ 100 kHz
Stav součásti
Aktivní
Impedance
700 mOhms
Kapacita
Velikost / rozměry
0,197" prům. (5,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,240" (6,10mm)
Jmenovité napětí
25 V
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,209" D x 0,209" Š (5,30mm x 5,30mm)
Životnost při teplotě
2000h při 105°C
Způsob montáže
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C