EEE-FK1C221XP
Číslo produktu DigiKey
PCE3788TR-ND - Páska a cívka (TR)
PCE3788CT-ND - Řezaná páska (CT)
PCE3788DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EEE-FK1C221XP
Popis
CAP ALUM 220UF 20% 16V SMD
Podrobný popis
220 µF 16 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 2000h při 105°C
Modely EDA/CAD
EEE-FK1C221XP Modely
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
210 mA @ 120 Hz
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
280 mA @ 100 kHz
Impedance
340 mOhms
Kapacita
Velikost / rozměry
0,248" prům. (6,30mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,315" (8,00mm)
Jmenovité napětí
16 V
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,260" D x 0,260" Š (6,60mm x 6,60mm)
Životnost při teplotě
2000h při 105°C
Způsob montáže
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C