EEE-FK1C101SR
Číslo produktu DigiKey
PCE5157TR-ND - Páska a cívka (TR)
PCE5157CT-ND - Řezaná páska (CT)
PCE5157DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EEE-FK1C101SR
Popis
CAP ALUM 100UF 20% 16V SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 µF 16 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 700mOhm při 100kHz 2000h při 105°C
Modely EDA/CAD
EEE-FK1C101SR Modely
Kategorie
Polarizace
Polární
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
104 mA @ 120 Hz
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
160 mA @ 100 kHz
Kapacita
Velikost / rozměry
0,197" prům. (5,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,240" (6,10mm)
Jmenovité napětí
16 V
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,209" D x 0,209" Š (5,30mm x 5,30mm)
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
700mOhm při 100kHz
Způsob montáže
Životnost při teplotě
2000h při 105°C
Pouzdro
Radiální, Krabice - SMD
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C