EEE-FK1C100R | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | EEE-FK1C100R |
Popis | CAP ALUM 10UF 20% 16V SMD |
Standardní dodací lhůta výrobce | 31 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 10 µF 16 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 2000h při 105°C |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | EEE-FK1C100R Modely |
Kategorie | Stupeň ochrany |
Mfr | Aplikace |
Řada | Zvlněný proud při nízkém kmitočtu 67.5 mA @ 120 Hz |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Zvlněný proud při vysokém kmitočtu 90 mA @ 100 kHz |
Stav součásti Aktivní | Impedance 1.35 Ohms |
Kapacita | Velikost / rozměry 0,157" prům. (4,00mm) |
Tolerance ±20% | Výška při usazení (max) 0,240" (6,10mm) |
Jmenovité napětí 16 V | Rozměry plochy pro povrchovou montáž 0,169" D x 0,169" Š (4,30mm x 4,30mm) |
Životnost při teplotě 2000h při 105°C | Způsob montáže |
Provozní teplota -55°C ~ 105°C | Pouzdro Radiální, Krabice - SMD |