EEE-FK1A102P | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | EEE-FK1A102P |
Popis | CAP ALUM 1000UF 20% 10V SMD |
Standardní dodací lhůta výrobce | 31 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 1000 µF 10 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 2000h při 105°C |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | EEE-FK1A102P Modely |
Kategorie | Stupeň ochrany |
Mfr | Aplikace |
Řada | Zvlněný proud při nízkém kmitočtu 637.5 mA @ 120 Hz |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Zvlněný proud při vysokém kmitočtu 850 mA @ 100 kHz |
Stav součásti Aktivní | Impedance 80 mOhms |
Kapacita | Velikost / rozměry 0,394" prům. (10,00mm) |
Tolerance ±20% | Výška při usazení (max) 0,413" (10,50mm) |
Jmenovité napětí 10 V | Rozměry plochy pro povrchovou montáž 0,406" D x 0,406" Š (10,30mm x 10,30mm) |
Životnost při teplotě 2000h při 105°C | Způsob montáže |
Provozní teplota -55°C ~ 105°C | Pouzdro Radiální, Krabice - SMD |