EEE-FH2A330L
Číslo produktu DigiKey
10-EEE-FH2A330LTR-ND - Páska a cívka (TR)
10-EEE-FH2A330LCT-ND - Řezaná páska (CT)
10-EEE-FH2A330LDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EEE-FH2A330L
Popis
CAP ALUM 33UF 20% 100V SMD
Podrobný popis
33 µF 100 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 1Ohm při 100kHz 7000h při 105°C
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
130 mA @ 120 Hz
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
200 mA @ 100 kHz
Kapacita
Velikost / rozměry
0,394" prům. (10,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,413" (10,50mm)
Jmenovité napětí
100 V
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,406" D x 0,406" Š (10,30mm x 10,30mm)
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
1Ohm při 100kHz
Způsob montáže
Životnost při teplotě
7000h při 105°C
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C