EEE-FH2A220L
Číslo produktu DigiKey
10-EEE-FH2A220LTR-ND - Páska a cívka (TR)
10-EEE-FH2A220LCT-ND - Řezaná páska (CT)
10-EEE-FH2A220LDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EEE-FH2A220L
Popis
CAP ALUM 22UF 20% 100V SMD
Podrobný popis
22 µF 100 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 1,3Ohm při 100kHz 7000h při 105°C
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
84.5 mA @ 120 Hz
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
130 mA @ 100 kHz
Kapacita
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,413" (10,50mm)
Jmenovité napětí
100 V
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,327" D x 0,327" Š (8,30mm x 8,30mm)
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
1,3Ohm při 100kHz
Způsob montáže
Životnost při teplotě
7000h při 105°C
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C