EEE-FH1V101L | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | EEE-FH1V101L |
Popis | CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD |
Standardní dodací lhůta výrobce | 31 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 100 µF 35 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 200mOhm při 100kHz 10000h při 105°C |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | EEE-FH1V101L Modely |
Řada | Aplikace |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Zvlněný proud při nízkém kmitočtu 390 mA @ 120 Hz |
Stav součásti Aktivní | Zvlněný proud při vysokém kmitočtu 600 mA @ 100 kHz |
Kapacita | Velikost / rozměry 0,315" prům. (8,00mm) |
Tolerance ±20% | Výška při usazení (max) 0,413" (10,50mm) |
Jmenovité napětí 35 V | Rozměry plochy pro povrchovou montáž 0,327" D x 0,327" Š (8,30mm x 8,30mm) |
Ekvivalentní sériový odpor (ESR) 200mOhm při 100kHz | Způsob montáže |
Životnost při teplotě 10000h při 105°C | Pouzdro Radiální, Krabice - SMD |
Provozní teplota -55°C ~ 105°C |