EEE-FH1H101L
Číslo produktu DigiKey
10-EEE-FH1H101LTR-ND - Páska a cívka (TR)
10-EEE-FH1H101LCT-ND - Řezaná páska (CT)
10-EEE-FH1H101LDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EEE-FH1H101L
Popis
CAP ALUM 100UF 20% 50V SMD
Podrobný popis
100 µF 50 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 500mOhm při 100kHz 10000h při 105°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
EEE-FH1H101L Modely
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
435.5 mA @ 120 Hz
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
670 mA @ 100 kHz
Kapacita
Velikost / rozměry
0,394" prům. (10,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,413" (10,50mm)
Jmenovité napětí
50 V
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,406" D x 0,406" Š (10,30mm x 10,30mm)
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
500mOhm při 100kHz
Způsob montáže
Životnost při teplotě
10000h při 105°C
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C