EEE-FH1C471L
Číslo produktu DigiKey
10-EEE-FH1C471LTR-ND - Páska a cívka (TR)
10-EEE-FH1C471LCT-ND - Řezaná páska (CT)
10-EEE-FH1C471LDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EEE-FH1C471L
Popis
CAP ALUM 470UF 20% 16V SMD
Podrobný popis
470 µF 16 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 150mOhm při 100kHz 10000h při 105°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
EEE-FH1C471L Modely
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
552.5 mA @ 120 Hz
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
850 mA @ 100 kHz
Kapacita
Velikost / rozměry
0,394" prům. (10,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,413" (10,50mm)
Jmenovité napětí
16 V
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,406" D x 0,406" Š (10,30mm x 10,30mm)
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
150mOhm při 100kHz
Způsob montáže
Životnost při teplotě
10000h při 105°C
Provozní teplota
-55°C ~ 105°C