EEE-FH1C471L | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | EEE-FH1C471L |
Popis | CAP ALUM 470UF 20% 16V SMD |
Standardní dodací lhůta výrobce | 31 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 470 µF 16 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 150mOhm při 100kHz 10000h při 105°C |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | EEE-FH1C471L Modely |
Řada | Aplikace |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Zvlněný proud při nízkém kmitočtu 552.5 mA @ 120 Hz |
Stav součásti Aktivní | Zvlněný proud při vysokém kmitočtu 850 mA @ 100 kHz |
Kapacita | Velikost / rozměry 0,394" prům. (10,00mm) |
Tolerance ±20% | Výška při usazení (max) 0,413" (10,50mm) |
Jmenovité napětí 16 V | Rozměry plochy pro povrchovou montáž 0,406" D x 0,406" Š (10,30mm x 10,30mm) |
Ekvivalentní sériový odpor (ESR) 150mOhm při 100kHz | Způsob montáže |
Životnost při teplotě 10000h při 105°C | Pouzdro Radiální, Krabice - SMD |
Provozní teplota -55°C ~ 105°C |