ECG-SY0G471R
Číslo produktu DigiKey
P122482TR-ND - Páska a cívka (TR)
P122482CT-ND - Řezaná páska (CT)
P122482DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECG-SY0G471R
Popis
CAP ALUM POLY 470UF 20% 4V SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
40 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
470 µF 4 V Hliníkové polymerové kondenzátory 2917 (7343 metrický) 9mOhm 2000h při 85°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ECG-SY0G471R Modely
Kategorie
Životnost při teplotě
2000h při 85°C
Výrobce
Panasonic Industry
Provozní teplota
-55°C ~ 85°C
Řada
Aplikace
Univerzální
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
6.3 A @ 100 kHz
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,287" D x 0,169" Š (7,30mm x 4,30mm)
Typ
Polymer
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)
Kapacita
470 µF
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
Tolerance
±20%
Způsob montáže
Montáž na povrch
Jmenovité napětí
4 V
Pouzdro
2917 (7343 metrický)
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
9mOhm